Hledáte zahradníka, kterého to baví?

Už nemusíte hledat dál, v Brně jste ho právě našli!

A je lepší, než jste čekali! Proč? Protože o stromy pečuje s láskou!

 

Jsem tu pro Vás a pro Vaši zahradu - tak jak si to představujete a ne jinak. Mám vlastní zkušenosti s tím, že pokud chci, aby zahrada nebo pozemek vypadaly podle mého, tak si to musím udělat sám. To platí v tom lepším případě a pokud mám čas, energii a vhodné nářadí nebo stroj. Jsou však příležitosti, kdy potřebuji udělat něco, na co si netroufám, nebo s čím potřebuji poradit - a potom se musím umět rozhodnout, komu svěřím svoje představy a poctím jej důvěrou. A ten někdo bych chtěl právě ve Vašem případě být já.

Specializuji se hlavně na výsadbu a řez ovocných stromů a keřů (jádroviny lze řezat téměř po celý rok, peckoviny zejména v květnu až srpnu).

Dále poradím s běžnou údržbou zahrady: založení a údržba letničkových i trvalkových záhonků, bylinkové spirály, založení vhodného travnatého povrchu dle půdního podloží a klimatických podmínek, boj s nežádoucím plevelem bez použití chemie, mulčování, hrabání listí a trávy, založení kompostu a jeho zpětné využití, úklid a zazimování zahrady, údržba okrasné i užitkové zahrady, jezírka a biotopy, sběr a využití dešťové vody, výsadba a prořez ovocných stromů i okrasných dřevin, využití neobvyklých plodících rostlin a další.

Novinky

Stromky zdarma

29.07.2016 12:07
Pro školy, školky i jiné státem zřizované organizace (školní zahrady, školní hřiště a pozemky v...

Thuje z Bystrce

10.04.2016 18:43
3 nepotřebné kusy thuje (velikost 200 - 220 cm) ze zahrady v Brně-Bystrci k prodeji za 500 Kč / kus...

Webová prezentace Zahradníka

15.02.2015 19:27
Dnes byly spuštěny tyto nové webové stránky, zaměřené na zahradnické práce v Brně a okolí. Těším se...